Автор Тема: Кои какви дрехи ползва :  (Прочетена 14722 пъти)

angel.s.b

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 43
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Кои какви дрехи ползва :
« -: Юни 01, 2009, 10:16:39 pm »
Да видим кои какво ползва на коя фирма цени мембрани и други !!!
Ето малко и от мен Hilman но панталона вече отече  ;D !!
лов без куче е като сватба без булка

MItashki

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кои какви дрехи ползва :
« Отговор #1 -: Август 19, 2009, 08:34:37 am »
Аз съм със съшите панталон и елек. Много са удобни и не полепват мизерии по тях. Идеални са за цената си.

hslavov

  • Administrator
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 91
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Кои какви дрехи ползва :
« Отговор #2 -: Август 19, 2009, 08:00:33 pm »
сега и аз съм решил да взимам дрешки на Хилман. Новата колекция е много хубава с оранжеви светло отразителни ленти. има и камофлажен вариант. Относно цената комплект с полар панталон риза и яке излиза към 200 лв.
е не са като на Раптор ама кво да се прави....

fory

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Кои какви дрехи ползва :
« Отговор #3 -: Август 24, 2009, 09:54:22 pm »
някой може ли да ми даде информация за тези дрехи RAPTOR ? хубави ли са и евентуално от класа на Хилман ли са. Цените им са доста дебели но и ги хвалят много...
благодаря предварително

охотник

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Кои какви дрехи ползва :
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2009, 03:46:55 pm »
Аз съм със военен камофлаж много съм доволен до сега не съм си ги забравял по шипките и капините за гонач са супер

adwokat

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • АДВОКАТСКА КАНТОРА
    • Ел. поща
Re:Кои какви дрехи ползва :
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2009, 01:28:51 pm »
Ползвам грейка с гащеризон куоени от бензинджия.Обувки високи ,меки и за 27 лв .шапка плетена черна(трябва ми шарена.)Винаги съм сух и ми е топло.Чул съм легенди от млади колеги,как дрехите им дишали,обувките също и незнам още какви разкази от под шипковия храст.Наскоро един юнак даже разказваше как едно момче с ботуши му замръзнали краката и викал викал за помощ.Аз винаги съм вярвал че лова особено зимата не е за лигльовци.Старците по селата зимата ходят с вълнен търлък и галоши и с наилонови плокчета,пък не съм ги виждал да мрънкат и да замръзват.Лова е за мъже...и за мъжки момичета.Дрехите са за да е топло и удобно,за дефиле модно също но не и в гората.

Провокирах всички привърженици на модерно облекло,но каквото и да ми говорят,аз знам че модата се диктува от добри търговци.Аз съм практичен и много не им слушам глупостите за мембрани и т.н.особено казани от хора,които не знаят що е студ и що е лов.Наслука и се обличайте зимата дебело.Носете и по някоя резервна дрешка и чорап ,защото и с най хубавите обувки се пада във вода,пък после ми разказвай как били непромокаеми;-)))))

warior

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Кои какви дрехи ползва :
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2011, 01:18:25 pm »
Прави си. Ето едно панталонче http://www.safari.bg/product/b/bg/1254 на скромната цена от 702 лв /седемстотин и два/  ::) Аз имам костюм за 80 лв Ловно облекло Ловен костюм B75 Kamo CBC зимен