Автор Тема: Търся помощ  (Прочетена 7944 пъти)

johnnie_wallker

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Търся помощ
« -: Октомври 31, 2011, 08:47:10 am »
Здравейте. Предстоии ми така да се каже да карам курсовете за лов. Имам няколко въпроси и искам да някой който има скайп ималко свободно време да се включи и да мога да го питам някой неща. Предварително благодаря, ако някой се отзове. Скайп - keep_ak

hslavov

  • Administrator
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 91
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Търся помощ
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2011, 08:51:50 am »
здравей,
пиши на hslavov да видим с кво можем да помогнем. Но най-добре напиши въпросите си и тук за да може повече хора да вземат отношение и да ти се отговори най-точно.


johnnie_wallker

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Търся помощ
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2011, 09:13:21 am »
Така като цяло имам следните основни ?-си :).

До края на годината разбрах, че трябва да бъда приет от някоя дружинка и до края на тая календарна година нейният прецедател да подаде тази молба за кандидат ловец в ловнорибарското дружество. Върпсът ми е по какъв начин става това приемане в ловната дружинка и  какъв документ трябва да се даде от мое има или всичко се върши от самият прецедател на дружинката?

След като бъда приет към краяна февруари трябва да се запиша и разбрах, че таксата е 550 лева за самият курс. В самият курс какво се включва точно как протича и каква е цялата история с курса накратко :).

Ходих на едно стребилще да стрелям с пушка по панички за първи път, ами трагедия. На самият курс как се дрътжи пушката вдигната или смъкната и като се изтреля паничката тогава вдигаш и целиш? Отделно има ли и колко са тренировките преди самият изпит и от кои позиции стреляш? На самият изпит паничките с по лека скорост ли се изтрелват и като цяло лесно ли е :).

Теоритичният изпит как преминава точно ?

Абе накратко каква е процедурата от А до Я за да станеш ловец и като цяло колко пари излиза цялото удоволствие да вземеш документа като ме интересува цената само на курса и разходите по него без пари за екипировки пушки и т.н. Казаха ми 550 лева, а покрай тях задължителни разходи има и колко са горе долу ?

Благодаря :)

johnnie_wallker

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Търся помощ
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2011, 10:45:55 am »
Има ли някой, по активен форум за лов и риболов където мога бързо и лесно да задавам ?-сите си и да получавам отговорите. Някой да помогне с съобщение на лично, понеже едва ли е по форумните правила. Но тук 2 3 дена да не получа отговор и като гледам място за начинаещо, които още не са в час, май няма много много място :)