Автор Тема: < ТАБЕЛКИ ЗА ТРОФЕЙ... ИЗРАБОТВАМ ПО РАЗМЕРИ ! >, Лазерно изрязани  (Прочетена 7813 пъти)

bisko

  • Гост
Пускам темата с идеята , ако имате нужда и желание да завършите красиво и ефектно трофейте си...

По повод желанието на няколко колеги да им изработя табелки за трофейте , се роди и идеята за тази тема .
Дали са се получили нещата ... Вие ще кажете и прецените ...
Пускам няколко снимки за да добиете представа за , какво иде реч...
« Последна редакция: Декември 08, 2010, 03:27:39 pm от bisko »

bisko

  • Гост
В случая имах възможност да сваля размерите директно от поставките ( имам в предвид от дърворезбата ). Доста си поиграх но крайния резултат на мен лично доста ми допадна... Горе-долу размерите са 80х50мм ( габарити ). Ламарината е месиг с дебелина 0.5мм и всичко е изразано на лазер. Самата пластинка подлежи на леко огъване и позволява залепване със силикон. На по-тъмното дърво ще се монтира точно по този начин ( там е заоблената част на поставката ) Може да се оставят дупки за закрепване с декоративни рапидки или нещо такова ....На снимките табелките не са монтирани ....

bisko

  • Гост
А пък това е една семпла табелка , която ще се монтира на резбата с препарираната глава или черепа на трофея. Лично не съм я виждал и се надявам колегата да качи по някоя снимка след монтажа. Отново месинг 0.5мм. лазерно изрязан.

bisko

  • Гост
Та така ...... Моля за коментари и забележки!

В зависимост от сложноста на формата и размерите, надписа на тях и други такива цената на тези за глигите излезе към 17лв.

Но всичко е относително, ако формата е по-елементарна за обработка нещата отиват под 10лв. Както е случая с кръгчето , което излезе 7лв.


hubavatairina1

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
А за повече бройки правите ли отстъпка?