Лов > Лов на дребен дивеч (бозайници и пернати)

Лов на патици - Ловен сезон 2010-2011г., разкази, снимки, клипчета...

(1/6) > >>

BOJO:
Колеги смятам, че е време да открием и тази тема за новия ловен сезон на водоплаващ дивеч. Споделете...огледах те ли вече районите, захранихте ли местата? Подготвихте/заредихте ли примамките вече?
Желая много слука на всички и да се хвалите тук. НАСЛУКА!

BOJO:
С колегите излязохме в събота на юрдек за сутрешен прлет. Да ама нещо го нямаше много, а и това което имаше минаваше на високо...Аз и единия колега се от казахме от раното и се пробвах ме на пъдпъдък, но и там нищо...Около 09:00ч обаче звънят колегите и викат, че тръгнал прелета и да се връщаме...Какво да ви кажа нещо страшно...наливаше се един юрдек без спиране...Ние направо полудяхме от стрелба и кеф. Всичко приключи като ни се изпразниха патрондашите, но да си призная лова беше уникален...След обед може пак да го пробва ме...Наслука на всички!

Колегите се заиграват със "свирките"...


Отстреляни юрдеци направени на мюрета...


Младата лабрадорка за първи път видя реален лов на патици...


Слуката след приключване на лова...

BOJO:
Его на тук едно скалъпено клипче от лова на патици. За съжаление ловната ми страст е надделяла над това да снимам. Съответно съм изтървал много хубави моменти от стрелбата на колегите. Моята беше под всякаква критика, но ми беше трудно с камера и пушка едновременно. Поне може да се види горе долу как ловуваме ние. Малко изключения направихме на този лов, защото бяхме заедно иначе, се разделяме на около 30-40 метра както дойде. Гледайте клепа надявам се да ви хареса...НАСЛУКА!

YouTube - Broadcast Yourself.

BOJO:

--- Цитат на: BOJO в Октомври 11, 2010, 12:19:40 pm ---Его на тук едно скалъпено клипче от лова на патици. За съжаление ловната ми страст е надделяла над това да снимам. Съответно съм изтървал много хубави моменти от стрелбата на колегите. Моята беше под всякаква критика, но ми беше трудно с камера и пушка едновременно. Поне може да се види горе долу как ловуваме ние. Малко изключения направихме на този лов, защото бяхме заедно иначе, се разделяме на около 30-40 метра както дойде. Гледайте клепа надявам се да ви хареса...НАСЛУКА!

--- Край на цитат ---

Пуснаха ми вече клипа от ЮТУБЕ-то...
Duck Hunting with "T&T Duck and Goose Calls" in Pomorie, Bulgaria

krasimir.rusev:

--- Цитат на: BOJO в Октомври 11, 2010, 11:55:31 am ---Колеги смятам, че е време да открием и тази тема за новия ловен сезон на водоплаващ дивеч. Споделете...огледах те ли вече районите, захранихте ли местата? Подготвихте/заредихте ли примамките вече?
Желая много слука на всички и да се хвалите тук. НАСЛУКА!

--- Край на цитат ---

Мерси колега
та как е ножия ловен сезон имали слука

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия