Автор Тема: Скитащи кучета  (Прочетена 13074 пъти)

BOJO

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Клуб по ловна стрелба "Пиргос" - Бургас
    • Ел. поща
Скитащи кучета
« -: Март 23, 2010, 12:40:09 pm »
Ейго на...До днес скитащия на воля в полето, но вече пътник в небесата. Тоз се появи с още две на днешната ми сутрешна варда, ама само тоз успях да отстрелям, другите ги изтървах...При изтрела вдигнаха 200км/ч и докато се усетя и бяха на километър вече...


hslavov

  • Administrator
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 91
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Скитащи кучета
« Отговор #1 -: Март 23, 2010, 06:24:20 pm »
Колега това трябва според мен да се приложи и в градовете не само на полето и за всяко убито куче да дават по един патрон на ловеца който го е отстрелял  ;D (ако може да е 13 нули ще е супер )  8) 8)

BOJO

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 188
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Клуб по ловна стрелба "Пиргос" - Бургас
    • Ел. поща
Re:Скитащи кучета
« Отговор #2 -: Март 23, 2010, 08:49:26 pm »
Колега това трябва според мен да се приложи и в градовете не само на полето и за всяко убито куче да дават по един патрон на ловеца който го е отстрелял  ;D (ако може да е 13 нули ще е супер )  8) 8)

Няма лошо да го направят, ама не вярвам...Иначе скитащи кучета бол и са кат останалите хищници. Иначе преди много години като бях ученик в основно училище си спомням, че имаше подобно нещо и ловците изтребваха бездомните и скитащи кучета. Казвам със сигурност, защото убиха и едно мое...тогава беше пуснато и то замина, ама аз съм си виновен де...Та накратко, аз съм "ЗА".

rocky85

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 67
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Скитащи кучета
« Отговор #3 -: Април 27, 2011, 10:38:24 am »
Подкрепям вашите мнения. Аз ликувам овчарските кучета, които са без спъначки разбирзсе. ;D

rocky85

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 67
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Скитащи кучета
« Отговор #4 -: Април 27, 2011, 03:43:31 pm »
При мен ги прай много на стървилището. Понеже е близко до вилна зона и се завърта по някоя мастия. Лекувам ги и аз кво да прая. ;D ;D