Автор Тема: Подцевен фенер за успоредка  (Прочетена 10500 пъти)

jovani62

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Подцевен фенер за успоредка
« -: Юни 24, 2009, 05:39:28 pm »
В другите ловни форуми този въпрос е често задаван.....Обаче ми се струва че са малко хората които са практикували стрелба по животни нощем при пълна тъмнина (на варда) с гладкоцевно оръжие. Повечето т-нар. "герои" обичат да се подвизават "По програма ФАР" - тоест придвижване с МПС  и осветяване с мощен прожектор(фар).... но това е съвсем друга дисциплина.

Кажете ,според вас какъв трябвада е подходящия фенер за бърза и точна стрелба по дребни хищници на разстояние до 40 метра?

adwokat

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • АДВОКАТСКА КАНТОРА
    • Ел. поща
Re:Подцевен фенер за успоредка
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2009, 02:03:15 pm »
За около 100 лв се продават малки фенери със стойка за пушка и допълнителен бутон за включване на светлината,който се монтора на ложата и  лежи точно под пръстите на лявата ръка.За такъв малък фенер бях приятно изненадан от силната и концентрирана светлина на повече от 100 метра.

suzi1973

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Подцевен фенер за успоредка
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2010, 05:58:53 pm »
Колега аз имам подцевен фенер на FENIX TK11 който работи в два режима нормален което е 60 лумена и турбо 285 лумена дават го до 200 метра в пълен мрак.https://www.fenix-store.com/product_info.php?cPath=22_419_423&products_id=497
Умните си решават проблемите.
Мъдрите не ги допускат.
Ненаказването води до Безаконие

warior

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Подцевен фенер за успоредка
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2011, 11:15:56 am »
Ако не те притеснява високата цена виж и този фенер ГАМО ND3 с лазер . Заслужава си парите.