Автор Тема: Първо поколение гончета.  (Прочетена 11110 пъти)

BG HUNTER

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Първо поколение гончета.
« -: Ноември 18, 2012, 10:54:40 pm »
Здравейте. Нов съм в този сайт. Ще се радвам да си помагаме един на друг ,когато имаме нужда. Бързам да се похваля. Вчера моята ловна половинка роди своето първо поколение. Много се суетя около нея и бебетата и. Но както са казали старите и изпекани хора в този бранш първото кучило не се продава. Искам да Ви кажа ,че който си търси кученца гончета може да ми се обади на този номер-0885412799. Лице за контакт- Иван. Малките сладурковци са в град Стара Загора. Ще се радвам да си намерят своя любящ дом и да бъдат едни верни другари и сътрудници в лова. П.С. скоро ще кача и снимки на малките кученца. Ако имате въпроси относно малките кученца питайте и звънете. Наслука.
« Последна редакция: Ноември 18, 2012, 10:56:29 pm от BG HUNTER »

stambata88

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Първо поколение гончета.
« Отговор #1 -: Юни 12, 2014, 07:53:02 pm »
Здрасти колега тая година имаш ли кученца за продан и какво ще им искаш ?

BG HUNTER

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Първо поколение гончета.
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2014, 01:07:01 am »
IMAM GONCHETA. CENATA E 70 LEVA. ZA POVECHE INFORMACIQ PISHETE NA LICHNO SUOBSHTENIE.

BG HUNTER

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Гончета за продажба.
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2014, 02:27:30 pm »
Здравейте имам пет хубави кученца ,които са от моята кучка ,която е от породата Лудогорско гонче. Пускам в продажба и петте, цената за едно кученце е 60 лева. Който иска да бъде горд собственик на едно от тези кученца може да ми се обади на 089/525-3621 лице за контакт Иван. Наслука колеги.