От тук може да видиш всички публикации на този потребител.

Публикации - BOJO

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13
46
Вчера на стрелбище "Черна гора" с.Маринка, се проведе четвъртия от петте турнира по СПОРТИНГ за 2010г. На турнира взеха участие общо 26 състезателя от страната и региона. Като в редиците имаше две жени и една девойка. Стрелбата се проведе на 21 панички, като имаше стационарна и подвижна стрелба наподобяваща ситуации при истинския лов. Наредена схема този път от Желчо Желев и Божидар Николов доста затрудни състезателите и това се вижда в крайните резултати. От серия 21 панички максималния достигнат резултат беше 16. Диан Стайков от КЛС "Балиста" - Казанлък вече отстъпи първото на Петър Рашев от Раднево. А вчерашния шампион в турнира е Желчо Желев. Във временното класиране води Петър Рашев от Раднево, следван от Желчо Желев - Бургас и Тодор Андреев - Поморие.

Специални поздравления за добрата им стрелба искам да изкажа на жените участнички в турнира Василена Водева, Дарина Атанасова от КЛС "Пиргос" - Бургас и Ивелина Стайкова, Нина Хинова от КЛС "Балиста" - Казанлък.

Още веднъж Благодарим на всички присъстващи за приятните емоции изпитани на турнира. С Пожелания за успех на финала.

Ето и цялото класиране до момента...

47
Ето кратко видео от стрелбата...

Силует "Бягащ глиган" - КЛС ПИРГОС - БУРГАС - 12.06.2010

50
Днес 12.06.2010г., завърши турнира "Бягащ глиган". Като цяло турнира беше изключително тежък, не само заради горещото време, а най-вече за ниските резултати. Малцина бяха хората, които направиха добри резултати. Аз се представих много лошо, макар, че тренирах преди това. Явно това за мен се оказа голяма грешка. От 9 изстрела успях да вкарам само 3 които ми носят точки. 4-ри бяха в 0-та, а 2-ва въобще ги нямаше в мишената, абе трагедия си бях направо. Да си призная не очаквах, чак толкова зле да се представя.

За сметка на моята стрелба имаше младежи и гости, които стреляха отлично и направиха една задоволителна стрелба. Специални поздрави за единствената дама участвала в турнира. Ивелина Стайкова от Казанлък удари почти толкова, колкото много от нас не можаха и само мога да и сваля шапка. И ще се радвам да участва и за напред така активно в нашите турнири.

Класирането все още не го знам, защото не останах до края на турнира. Надявам се утре да го имам и да го обявя.

51
Предстоящ турнир СИЛУЕТ "БЯГАЩ ГЛИГАН" на 12.06.2010г., на стрелбище "Черна гора", преди с.Маринка, организиран от Клуб по Ловна стрелба "ПИРГОС".

Турнира СИЛУЕТ "БЯГАЩ ГЛИГАН" е изключително интересен, ще се стрелят общо 9бр., патрони куршуми под калибрени (бренеке).  Мишената е силует на бягащ глиган, а дистанциите ще са 3-ри 25м, 35м и 45м, по 3-ри изстреля на дистанция, като прасето може да се движи и в двете посоки, ляво или дясно.

Право на участие имат всички правоспособни ловци. Класирането от този турнир влияе на общото класиране на всички турнири по Спортинг.

Желаем успех на всички участници!

52
Следващи СПОРТИНГ турнири
- 12.06. – бягащ глиган;
- 13.06. – спортинг;

на стрелбище "черна гора" преди с.Маринка.

55
Днес 30.05. на стрелбище "Черна гора" преди с.Маринка /Бургас/ се проведе турнир в дисциплина "Трап". Участие са взели 25 състезатели като е имало гости от Раднево, Елхово, Айтос, и членове на ново регистрирания Клуб по ловна стрелба "Балиста" - Казанлък. Като клуба от Казанлък  е взел участие и с две жени. Турнира се е провел на 2 серии + финална.

Поздравления за победителите и най вече на гостите и младежите взели участие.[/color]