Екипировка и Автомобили > Дрехи и аксесоари

Кои какви дрехи ползва :

<< < (2/2)

adwokat:
Ползвам грейка с гащеризон куоени от бензинджия.Обувки високи ,меки и за 27 лв .шапка плетена черна(трябва ми шарена.)Винаги съм сух и ми е топло.Чул съм легенди от млади колеги,как дрехите им дишали,обувките също и незнам още какви разкази от под шипковия храст.Наскоро един юнак даже разказваше как едно момче с ботуши му замръзнали краката и викал викал за помощ.Аз винаги съм вярвал че лова особено зимата не е за лигльовци.Старците по селата зимата ходят с вълнен търлък и галоши и с наилонови плокчета,пък не съм ги виждал да мрънкат и да замръзват.Лова е за мъже...и за мъжки момичета.Дрехите са за да е топло и удобно,за дефиле модно също но не и в гората.

Провокирах всички привърженици на модерно облекло,но каквото и да ми говорят,аз знам че модата се диктува от добри търговци.Аз съм практичен и много не им слушам глупостите за мембрани и т.н.особено казани от хора,които не знаят що е студ и що е лов.Наслука и се обличайте зимата дебело.Носете и по някоя резервна дрешка и чорап ,защото и с най хубавите обувки се пада във вода,пък после ми разказвай как били непромокаеми;-)))))

warior:
Прави си. Ето едно панталонче http://www.safari.bg/product/b/bg/1254 на скромната цена от 702 лв /седемстотин и два/  ::) Аз имам костюм за 80 лв Ловно облекло Ловен костюм B75 Kamo CBC зимен

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия