Лов > Лов без огнестрелни оръжия

Лов на диви прасета само с кучета

(1/1)

RaMMsTeIn:
Някой бил ли е на такъв лов?Аз бях веднъж, един приятел ме покани на лов и каза "Утре ще направим един специален лов, не си взимай пушка".Ловувахме с кучета Дого Аржентино, Питбули и 3 мелеза от Дого Аржентино и Посавско гонче.Излетът беше пълен с емоции и мина успешно, но не и за две кучета - бяха раннени но уживяха.Имаше 5 свалени прасета от кучетата(само за един нерез помогнахме на кучетата защото насече 2,иначе кучетата сами ги умъртвяваха) жалко че не си носих фотото.

memo_91:

--- Цитат на: RaMMsTeIn в Ноември 07, 2009, 11:41:22 pm ---Някой бил ли е на такъв лов?Аз бях веднъж, един приятел ме покани на лов и каза "Утре ще направим един специален лов, не си взимай пушка".Ловувахме с кучета Дого Аржентино, Питбули и 3 мелеза от Дого Аржентино и Посавско гонче.Излетът беше пълен с емоции и мина успешно, но не и за две кучета - бяха раннени но уживяха.Имаше 5 свалени прасета от кучетата(само за един нерез помогнахме на кучетата защото насече 2,иначе кучетата сами ги умъртвяваха) жалко че не си носих фотото.

--- Край на цитат ---
as si6o sim bil na takif lov mn mi haresa

memo_91:

--- Цитат на: memo_91 в Май 08, 2010, 03:54:28 pm ---
--- Цитат на: RaMMsTeIn в Ноември 07, 2009, 11:41:22 pm ---Някой бил ли е на такъв лов?Аз бях веднъж, един приятел ме покани на лов и каза "Утре ще направим един специален лов, не си взимай пушка".Ловувахме с кучета Дого Аржентино, Питбули и 3 мелеза от Дого Аржентино и Посавско гонче.Излетът беше пълен с емоции и мина успешно, но не и за две кучета - бяха раннени но уживяха.Имаше 5 свалени прасета от кучетата(само за един нерез помогнахме на кучетата защото насече 2,иначе кучетата сами ги умъртвяваха) жалко че не си носих фотото.

--- Край на цитат ---
as si6o sim bil na takif lov mn mi haresa

--- Край на цитат ---

warior:
Дого Аржентино са много силни кучета. Има много клипове в youtube как ловуват диви прасета. Има и един клип как едно дого смота една пума за секунди

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия